czytaj całość

Błękitny Ocean - historia innowacyjności w Wonderworld

W Wonderworld zawsze pływamy w Błękitnym Oceanie Innowacyjność jest podstawową cechą naszej metodyki. To my wyznaczamy kierunki. Każde nasze działanie ma na celu podniesienie jakości nauczania i i rozbudzenie ciekawości językowej naszych kursantów.

czytaj całość

Warsztaty dla Mamy i Taty "Angielski dla Rodziców-deDOMO"

Co zrobić, by dziecko samo chciało mówić po angielsku w domu? deDOMO to rewolucja językowa w życiu dziecka i jego rodziców. Zapraszamy na warsztat dla rodziców. Wystarcza jakiekolwiek doświadczenia językowe. My pomożemy Ci spojrzeć pozytywnie na Twoje umiejętności i powiemy jak je wykorzystać w zabawie z dzieckiem.

czytaj całość

Klub Angielski i Spotkania Tematyczne

W ramach spotkań: historia i sztuka, literatura, wiersze i baśnie dla dzieci i starszych, teatr, filmy "National Geographic". Poznasz terminologię z zakresu różnych przedmiotów szkolnych, będziesz korzystać z programów komputerowych i nauki języka online. Zajęcia bez względu na wiek.

czytaj całość

Zapraszamy na kursy języków obcych dla seniorów

Uczymy już na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Teraz proponujemy kursy seniorom, którzy nie są studentami.

czytaj całość

Przystępujemy do europejskiej akcji "Europa Bogata Językami - Języki to podstawa. Ucz się Języków"

LRE- Language Rich Europe to projekt, który obejmuje 20 krajów. Jego efekty pozwolą dzielić się wiedzą i przykładami dobrych praktyk w promowaniu wielojęzyczności i rozwijaniu wielojęzycznych społeczeństw.

czytaj całość

Deklaracja programowa - Każda lekcja dziełem sztuki - każdy uczeń jest najważniejszy

Manifest - deklaracja programowa Wonderworld. Sama znajomość gramatyki i słownictwa nie ułatwia komunikacji, jeżeli nie wykształci się umiejętności wykorzystania umiejętności językowych w sytuacjach komunikacyjnych. Poznaj motto naszej pracy...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Opis kursów

Kursy języka angielskiego w przedszkolach? Angielski z KIXEM

Zajęcia odbywają się w przedszkolach w godzinach pracy placówki 1 lub 2 razy w tygodniu po 30 minut.
Zajęcia prowadzą wybrani, bardzo dobrze przygotowani lektorzy, dla których praca z dziećmi jest wyjątkowo cennym doświadczeniem. Stosujemy metodykę nauczania na najwyższym poziomie. Rozwijamy w dziecku jego ciekawość i wrażliwość językową. Praktykujemy sprawdzone systemy motywacyjne - nagrody i naklejki z wizerunkiem KIXA (patrz galeria). Pomagają nam kolorowe książki, karty z obrazkami, plansze, plakaty, kukiełki, maskotki, wszystko to co sprzyja rozwojowi dziecka. Odgrywamy scenki, role, mówimy do mikrofonu, występujemy na scenie. Kurs ma oprzyrządowanie w postaci płyt DVD z filmami edukacyjnymi, CD- Romu do zabawy z językiem w domu, płyt CD z piosenkami do kursu. Czytamy i oglądamy bajeczki po angielsku, gramy w gry językowe, śpiewamy piosenki i rymowanki. Wykorzystujemy e- learning na platformie Lerni.eu.

Rodziców wyposażamy w opracowania metodyczne jak wspierać dziecko w nauce języka. Zapewniamy możliwość kontynuacji nauki według programu. Wonderworld w w szkołach podstawowych.


Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkołach

Kursy z nami towarzyszą obowiązkowej nauce szkolnej. Wzbogacamy repertuar językowy uczniów. Dbamy o równomierny rozwój sprawności językowych. Wykształcamy postawy sprzyjające nauce i wykorzystaniu języka. Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Nauczamy zgodnie z treścią podstawy programowej MEN i programów nauczania dla danych poziomów. Programy dla wszystkich etapów kształcenia są naszego autorstwa a wydało je wydawnictwo Pearson Education Longman. Czy można mieć lepszą rekomendację?
Nauka z nami gwarantuje sukces na egzaminach końcowych z języka angielskiego w szkole oraz na zewnętrznych, renomowanych egzaminach językowych FCE i CAE.


Kursy egzaminacyjne dla uczniów gimnazjum i maturzystów

Nasze kursy przygotowujące do egzaminów państwowych z języka obcego dostosowane są do wymogów egzaminacyjnych. Uczniowie pod naszym okiem opanowują materiał objęty egzaminem, poznają techniki zdawania egzaminu, przerabiają testy próbne. Gwarantujemy naszym uczniom komfort psychiczny podczas egzaminu, bo ćwiczenie i rozwijanie ocenianych sprawności językowych pozwala nam określić wynik na długo przed egzaminem. Nasi uczniowie wiedzą co potrafią.

Nasi lektorzy mają doświadczenie i znają wymogi egzaminów oraz kryteria oceny zadań. Obowiązkowo uczestniczą w szkoleniach poświęconych przygotowaniu do egzaminów.


Kursy egzaminacyjne języka angielskiego FCE i CAE


Kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE prowadzi doświadczona w tym zakresie kadra.
Praca z najlepszymi materiałami kursowymi i dobranymi testami daje gwarancję zdania egzaminu z najwyższymi notami. Zapewniamy skuteczność i sukces na egzaminie. Przed zakończeniem kursu lektor potrafi określić przewidywany wynik egzaminu każdego ucznia. Również kursanci przed przystąpieniem do egzaminu potrafią ocenić poziom swoich kompetencji językowych co daje im bardzo ważne poczucie pewności siebie podczas zdawania egzaminu.


Kursy języka angielskiego, francuskiego i włoskiego dla dorosłych


Kursy języków obcych dla dorosłych to kursy o wyraźnym charakterze komunikacyjnym. Kierujemy je do osób, które planują wakacje lub pracę za granicą, na własnej skórze doświadczyły czym jest brak znajomości języka, pragną opanować podstawy niezbędne do skutecznej komunikacji lub po prostu lubią się uczyć.

 

Kursy na warunkach preferencyjnych


Kursy języka angielskiego, francuskiego i włoskiego dla nauczycieli


Kursy języków obcych dla dorosłych to kursy o wyraźnym charakterze komunikacyjnym. Kierujemy je do osób, które planują wakacje lub pracę za granicą, na własnej skórze doświadczyły czym jest brak znajomości języka, pragną opanować podstawy niezbędne do skutecznej komunikacji lub po prostu lubią się uczyć. Zapewniamy bezpłatne dodatkowe materiały ksero. Cykl zajęć to 40 godzin. Dla ukończenia jednego poziomu zaawansowania potrzeba 80 godzin.


Kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Kursy języków obcych dla dorosłych to kursy o wyraźnym nachyleniu komunikacyjnym. Cykl zajęć w roku akademickim to 50 godzin.


Warsztaty garncarskie po angielsku- Pottery Workshop

Zapraszamy na Pottery Workshop - warsztaty "ABC garncarstwa". Prowadzimy pełen cykl szkoleń z zakresu technik pracy z gliną, zdobienia wyrobów z gliny, szkliwienia, wypalania, toczenia na kole garncarskim. Zajęcia odbywają się po angielsku. Miejsce warsztatów: Pabianice, ul. Bukowa 10 h. Więcej informacji na stronie www.hopihouse.pl i fb Pracownia Garncarska Hopi House.


Zajęcia Tematyczne w języku angielskim

Wonderworld zaprasza na wyjątkowe Zajęcia Tematyczne po angielsku. Gwarantujemy bardzo ciekawe spotkania tematyczne, które pozwolą uczestnikom znacznie wzbogacić repertuar językowy.
Z nami eksplorować będziesz po angielsku nieznane Ci dotąd rejony języka. W programie 35 spotkań po 5 zajęć z 7 zakresów tematycznych. Spotkania odbywać się będą raz w tyg. po 60 min. Cena za rok 513,00 zł. Opracowaliśmy porywające scenariusze zajęć, korzystać będziemy z fantastycznych materiałów edukacyjnych. Rozbudzimy Twoją ciekawość językową. Pokochasz język angielski. Zajęcia prowadzić będą wybrani lektorzy, na terenie SP3 w Pabianicach, w dwóch grupach wiekowych: młodszych i starszych. Zadzwoń.


Program Zajęć Tematycznych :

Zajęcia z zakresu różnych przedmiotów szkolnych po angielsku (CLILL)

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego z wykorzystaniem promowanej przez Radę Europy idei nauczania przedmiotowo-językowego CLILL (Content and Language Integrated Learning). Na zajęciach poznasz słownictwo i zagadnienia z zakresu przedmiotów szkolnych: matematyki, fizyki, biologii, chemii, sztuki, edukacji fizycznej.


Zajęcia z historii i kultury krajów anglojęzycznych.

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego rozwijające wiedzę na temat kultury, geografii i historii krajów anglojęzycznych. Pracujemy z doskonałymi materiałami kulturowymi. Zajęcia prowadzone są w ciekawej konwencji gie, zabaw językowych i quizów.


Zajęcia języka angielskiego z filmami "National Geographic"

Zapraszamy na zajęcia w języku angielskim z filmami National Geographic. Zajęcia te wzbogacają wiedzę uczniów na temat różnych kultur, ciekawych ludzi i zwierząt, fascynujących wydarzeń, unikatowych miejsc na świecie.


Zajęcia z literatury (Literature and Storytelling) - zajęcia z baśnią

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego oparte na czytaniu i analizie wybranych bajek, legend, opowiadań, wierszy w oryginale na poziomie dostosowanym do umiejętności językowych uczniów. Storytelling to jedna z ważniejszych metod nauczania języka obcego. Wprowadza w obszar kulturowy rodowitych użytkowników języka.


Zajęcia z wykorzystaniem technik teatralnych w nauce języka angielskiego

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego z wykorzystaniem technik teatralnych i dramowych. Uczniowie odgrywają role i scenki, uczą się sztuki improwizacji, rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne.


Zajęcia z wykorzystaniem gier komputerowych w nauczaniu języka angielskiego

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego z wykorzystaniem komputerowych gier językowych do nauki języka na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Oferta wakacyjna

Wakacyjne Kursy Języka Angielskiego w szkołach językowych za granicą

Wonderworld współpracuje od kilkunastu lat z biurem podróży Almatramp. Lektorzy Wonderworld towarzyszą kursantom w wyjazdach do szkół językowych w Londynie, Eastbourne, Brighton, Bournemouth, w Dublinie, na Malcie jako piloci rezydenci.
Kursanci Wonderworld mają zagwarantowane zniżki przy wczesnym zgłoszeniu. Szczegóły na stronie www.almatramp.com
Almatramp organizuje dla nas również tygodniowe wycieczki do Londynu połączone z nauką języka angielskiego. Również w okresie ferii zimowych.