czytaj całość

Błękitny Ocean - historia innowacyjności w Wonderworld

W Wonderworld zawsze pływamy w Błękitnym Oceanie Innowacyjność jest podstawową cechą naszej metodyki. To my wyznaczamy kierunki. Każde nasze działanie ma na celu podniesienie jakości nauczania i i rozbudzenie ciekawości językowej naszych kursantów.

czytaj całość

Warsztaty dla Mamy i Taty "Angielski dla Rodziców-deDOMO"

Co zrobić, by dziecko samo chciało mówić po angielsku w domu? deDOMO to rewolucja językowa w życiu dziecka i jego rodziców. Zapraszamy na warsztat dla rodziców. Wystarcza jakiekolwiek doświadczenia językowe. My pomożemy Ci spojrzeć pozytywnie na Twoje umiejętności i powiemy jak je wykorzystać w zabawie z dzieckiem.

czytaj całość

Klub Angielski i Spotkania Tematyczne

W ramach spotkań: historia i sztuka, literatura, wiersze i baśnie dla dzieci i starszych, teatr, filmy "National Geographic". Poznasz terminologię z zakresu różnych przedmiotów szkolnych, będziesz korzystać z programów komputerowych i nauki języka online. Zajęcia bez względu na wiek.

czytaj całość

Zapraszamy na kursy języków obcych dla seniorów

Uczymy już na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Teraz proponujemy kursy seniorom, którzy nie są studentami.

czytaj całość

Przystępujemy do europejskiej akcji "Europa Bogata Językami - Języki to podstawa. Ucz się Języków"

LRE- Language Rich Europe to projekt, który obejmuje 20 krajów. Jego efekty pozwolą dzielić się wiedzą i przykładami dobrych praktyk w promowaniu wielojęzyczności i rozwijaniu wielojęzycznych społeczeństw.

czytaj całość

Deklaracja programowa - Każda lekcja dziełem sztuki - każdy uczeń jest najważniejszy

Manifest - deklaracja programowa Wonderworld. Sama znajomość gramatyki i słownictwa nie ułatwia komunikacji, jeżeli nie wykształci się umiejętności wykorzystania umiejętności językowych w sytuacjach komunikacyjnych. Poznaj motto naszej pracy...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Warsztaty dla Mamy i Taty "Angielski dla Rodziców-deDOMO"


Zawsze powtarzaliśmy, że na naszych kursach dbamy nie tylko o naukę języka ale o pełną edukację językową naszych kursantów.
Mamo i Tato. Od dziś Wonderworld  wprowadza w życie program edukacyjny Angielski dla Rodziców - deDOMO autorstwa cenionego polskiego metodyka dr Grzegorza Śpiewaka. DeDOMO to naszym zdaniem rewolucja językowa w życiu dziecka i jego rodziców. Przyjdźcie na nasze warsztaty deDOMO. My przeszkolimy Was, a nasi lektorzy będą do Waszej dyspozycji przez cały rok.
"Co zrobić, by dziecko samo chciało mówić po angielsku w domu?" - zapytał mnie ostatnio tata Oliwii z klasy I, który zna język na poziomie podstawowym, ale nie jest pewien czy jest w stanie pomóc córce.  Odpowiedziałam, że może stworzyć dziecku warunki do codziennego kontaktu z językiem, wykorzystywać satelitarne programy telewizyjne, gry komputerowe, książeczki z CD-Rom, piosenki.
Dziś możemy już zaoferować rodzicom nowatorski spójny system edukacji językowej dziecka w domu "Angielski dla Rodziców - deDOMO".
Program deDomo to rodzaj gry domowej. Pozwala rodzicom wykorzystywać język angielski w codziennych sytuacjach życiowych w kontakcie z dzieckiem. Rodzic nie staje się nauczycielem, nie ingeruje w naukę dziecka na kursach językowych czy w szkole, lecz staje się towarzyszem dziecka w nauce język, uzupełnia ją i wzbogaca.
Kluczowe hasła programu to: Mówisz i masz, angielski przy okazji, nauka krok w krok, wini-win.
Rodzic dostaje na wyposażenie materiały do wszystkich podstawowych sytuacji językowych dnia codziennego. Dzięki tym narzędziom nie ma wątpliwości co powiedzieć w danej sytuacji, jak sprowokować dziecko do używania języka angielskiego w każdej sytuacji domowej i rodzinnej oraz jakiej odpowiedzi spodziewać się od dziecka.
Bezpłatne Warsztaty "Angielski dla Rodziców - deDOMO"
Zapraszamy rodziców przedszkolaków, rodziców uczniów szkolnych i rodziców nastolatków , którzy chcą zmotywować swoje dzieci do używania języka angielskiego na codzień na warsztaty "Angielski dla Rodziców- deDOMO".
W programie warsztatów:
Omówienie idei programu deDOMO.
Omówienie jak wprowadzać program w życie.
Omówienie reguł zabaw językowych  z przedszkolakiem, dzieckiem w wieku szkolnym i nastolatkiem.
Omówienie jak w każdym akcie komunikacyjnym między rodzicem a  dzieckiem korzystać z banku zwrotów zawartych w materiałach dla rodziców.
Przedstawienie oferty bezpłatnych materiałów online dla rodziców .
Termin warsztatów do ustalenia w zalezności od potrzeb.
Miejsce warsztatów: ul. Zielona 8, 95-200 Pabianice.
Zgłoszenia telefoniczne do sekretariatu Wonderworld: 42 215 30 91 w godz. 14.00- 16.00 lub 602 776 362
Do nabycia zestaw materiałów dla rodziców "Angielski dla Rodziców- deDOMO" w cenie 49,00 zł.