czytaj całość

Błękitny Ocean - historia innowacyjności w Wonderworld

W Wonderworld zawsze pływamy w Błękitnym Oceanie Innowacyjność jest podstawową cechą naszej metodyki. To my wyznaczamy kierunki. Każde nasze działanie ma na celu podniesienie jakości nauczania i i rozbudzenie ciekawości językowej naszych kursantów.

czytaj całość

Warsztaty dla Mamy i Taty "Angielski dla Rodziców-deDOMO"

Co zrobić, by dziecko samo chciało mówić po angielsku w domu? deDOMO to rewolucja językowa w życiu dziecka i jego rodziców. Zapraszamy na warsztat dla rodziców. Wystarcza jakiekolwiek doświadczenia językowe. My pomożemy Ci spojrzeć pozytywnie na Twoje umiejętności i powiemy jak je wykorzystać w zabawie z dzieckiem.

czytaj całość

Klub Angielski i Spotkania Tematyczne

W ramach spotkań: historia i sztuka, literatura, wiersze i baśnie dla dzieci i starszych, teatr, filmy "National Geographic". Poznasz terminologię z zakresu różnych przedmiotów szkolnych, będziesz korzystać z programów komputerowych i nauki języka online. Zajęcia bez względu na wiek.

czytaj całość

Zapraszamy na kursy języków obcych dla seniorów

Uczymy już na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Teraz proponujemy kursy seniorom, którzy nie są studentami.

czytaj całość

Przystępujemy do europejskiej akcji "Europa Bogata Językami - Języki to podstawa. Ucz się Języków"

LRE- Language Rich Europe to projekt, który obejmuje 20 krajów. Jego efekty pozwolą dzielić się wiedzą i przykładami dobrych praktyk w promowaniu wielojęzyczności i rozwijaniu wielojęzycznych społeczeństw.

czytaj całość

Deklaracja programowa - Każda lekcja dziełem sztuki - każdy uczeń jest najważniejszy

Manifest - deklaracja programowa Wonderworld. Sama znajomość gramatyki i słownictwa nie ułatwia komunikacji, jeżeli nie wykształci się umiejętności wykorzystania umiejętności językowych w sytuacjach komunikacyjnych. Poznaj motto naszej pracy...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Klub Angielski i Spotkania Tematyczne


Wonderworld zaprasza na wyjątkowe Spotkania Tematyczne po angielsku, które pozwolą uczestnikom znacznie wzbogacić ich repertuar językowy. Z nami eksplorować będziesz po angielsku nieznane Ci dotąd rejony języka. Opracowaliśmy porywające scenariusze zajęć, korzystać będziemy z fantastycznych materiałów edukacyjnych. Rozbudzimy Twoją ciekawość językową. Pokochasz język angielski. Od października 2011 spotkania prowadzić będą z podziałem na grupy wiekowe wybrani lektorzy. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu po 60 min.
W programie 35 spotkań po 5 zajęć z 7 zakresów tematycznych. Cena za rok 525,00 zł. Cena każdego z cykli po 5 spotkań 75,00 zł. Można uczestniczyć w pełnym programie lub w wybranym cyklu.

Program Spotkań Tematycznych


Zajęcia z zakresu różnych przedmiotów szkolnych po angielsku  (CLILL)
Zapraszamy na spotkania prowadzone w języku angielskim z wykorzystaniem promowanej przez Radę Europy idei nauczania przedmiotowo-językowego CLILL (Content and Language Integrated Learning). Poznasz słownictwo i zagadnienia z zakresu przedmiotów szkolnych:  matematyki, fizyki, biologii, chemii, sztuki, edukacji fizycznej.

Zajęcia z historii i kultury krajów anglojęzycznych
Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego rozwijające wiedzę na temat kultury, geografii i historii krajów anglojęzycznych. Pracujemy z doskonałymi materiałami kulturowymi. Spotkania prowadzone są w ciekawej konwencji gie, zabaw językowych i quizów.

Zajęcia języka angielskiego z filmami "National Geographic"
Zapraszamy na spotkania w języku angielskim z filmami National Geographic. Spotkania te wzbogacają wiedzę uczniów na temat różnych kultur, ciekawych ludzi i zwierząt, fascynujących wydarzeń, unikatowych miejsc na świecie.

Zajęcia z literatury (Literature and  Storytelling) - zajęcia z baśnią
Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego oparte na czytaniu i analizie wybranych bajek, legend, opowiadań, wierszy w oryginale na poziomie dostosowanym do umiejętności językowych uczniów. Storytelling to jedna z ważniejszych metod nauczania języka obcego. Wprowadza w obszar kulturowy rodowitych użytkowników języka.

Zajęcia z wykorzystaniem technik teatralnych w nauce języka angielskiego
Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego z wykorzystaniem technik teatralnych i dramowych. Uczniowie odgrywają role i scenki, uczą się sztuki improwizacji, rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne.

Zajęcia z wykorzystaniem gier komputerowych w nauczaniu języka angielskiego
Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego z wykorzystaniem komputerowych gier językowych do nauki języka na wszystkich poziomach zaawansowania.

Warsztaty garncarskie po angielsku - Pottery Workshop
Zapraszamy na Pottery Workshop - warsztaty "ABC garncarstwa". Prowadzimy pełen cykl szkoleń z zakresu technik pracy z gliną, zdobienia wyrobów z gliny, szkliwienia, wypalania, toczenia na kole garncarskim. Zajęcia odbywają się po angielsku. Miejsce warsztatów: Pabianice, ul. Zielona 8. Więcej informacji na stronie www.hopihouse.pl